Fitness

Kulübümüz Pell-inn Sports İş Ortaklığı bünyesinde Hizmet vermektedir.


Branşında uzman Eğitmenler;

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenörü

Bülent & Elçin ZirekEşliğinde Fitness, Aerobic, Plates, Zayıflama,Kilo alma, Kondisyon,Vücut geliştirme                                                                                   Fitness ;

Farklı cardio ekipmanları (arc trainer, koşu bantı, bisiklet, eliptical) ile donatılmış fitness merkezinde eğitmenlerin vereceği programla antreman programınızı gerçekleştirebileceksiniz. Fitness salonuna devamlı temiz oksijen verilmesi ile elde edilen fresh ortamda daha uzun rahat antreman yapma imkanı sunulmaktadır. Kardio antremanızı belirlerken eğitmenler yaş, cinsiyet, kilo ve sağlık durumunuzu analiz ederek size uygun program çıkartılmaktadır. Arc trainer, koşu bantı, elliptical, bisiklet gibi ekipmanlarla sıra beklemeden antreman yapmanın keyfini çıkartın. 

AEROBIC STUDIO

 

                                                                                                                                         

Birbirinden farklı ve güncel grup egzersiz programlarının sunulduğu Pell-inn sports ‘un geniş aerobik 

salonunda pilates, yoga pilates, crunch, cycle, mix gibi aktiviteler kendi branşında deneyimli eğitmenlerin verdiği derslerle yapılmaktadır.


                                                            Pilates

 

 

 

1 saat süren grup derslerinde pilatesin temel hareketlerinden başlayarak doğru nefes alış veriş ile neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Derste özellikle bel ve sırt bölgesini çalıştırarak duruş bozuklukların düzelmesini sağlamaktadır. Ayrıca streching ağırlıklı olması sebebiyle daha esnek olacaksınız. Mutlaka deneyin, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.